Prodej návěsů Kassbohrer

Jako jeden z předních evropských výrobců návěsů vyrábí Kässbohrer nejširší nabídku tohoto segmentu. Série plachtových návěsů se skládá z následujících modelů: Standard, Coil, Light, Mega a Air Cargo. Kromě různých modelových řad si můžete vybrat z několika možností výbavy.

Kässbohrer vyvinul sklápěcí návěs K.SKS, aby nabídl nejlepší hodnotu ve stavebnictví.

Podvalníky

16.09.2019

Čím více možností vám může nabídnout těžký transportér, tím více je to cenné. Pro podvalníky vyrábí Kässbohrer modely s až 10 nápravami ve svých standardních verzích - s odnímatelným podvozkem, hydraulickým ovládáním a hydraulicky řiditelnými nápravami.

Speciální přepravní návěs Kässbohrer, K.SOK L Flex Carrier, byl zkonstruován tak, aby byl řešením pro přepravu různých užitkových vozidel s péčí, jako jsou těžké nákladní automobily a minibusy.

Přeprava potravin, nebezpečného zboží nebo dokonce hnoje, všechny tyto úkoly jsou řešeny pomocí široké škály možností cisternových návěsů Kässbohrer. Ať už jsou vysoké požadavky na hygienu v potravinářském odvětví nebo bezpečnou přepravu nebezpečných chemikálií, vysoká kvalita služeb je v naší myšlence přepravních řešení zásadní.

Silo cisterny

16.09.2019

Kässbohrer je jedním z předních evropských výrobců pro sklápěcí a sklápěcí silové návěsy.

S více než 800 různými možnostmi vozidla odpovídá společnost Kässbohrer potřebám přepravy čerstvých produktů, jako je mražené zboží, farmaceutika, a to díky výjimečnému návěsu Kässbohrer K.SRI.

Návěsy Plato

15.09.2019

Lehká konstrukce a maximální nosnost, dva nejvyhledávanější vlastnosti našich zákazníků jsou standardem v řadě plat Kässbohrer. Návěsy plato Kässbohrer zaručují vysoký přepravní výkon se sníženou spotřebou paliva díky své funkčnosti a všestrannosti.

Robustní konstrukce a kvalifikované zpracování propůjčují kontejnerovým podvozkům Kässbohrer zvláštní vlastnosti. Konstrukce podvozku, kterou lze rozšířit nebo rozložit, umožňuje přepravu všech druhů kontejnerů, a to i v úzkých ulicích města. Zatížení je vždy optimálně rozloženo a je udržována vysoká manévrovatelnost.